BİZ KİMİZ?💚 Kurulduğu 2004 yılından beri farklı sektörlerde üretim yapan birçok firma ile çalışmış olan Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, üniversiteler ile işbirliği kurarak çalışmalarında en etkin ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Hizmet anlayışı ve kalitesi ile çevre danışmanlık sektörüne yön veren Yabataş Çevre Danışmanlık Firması titiz bir hizmet anlayışı içinde çalışan deneyimli personeli aracılığıyla edindiği tüm birikimi müşterilerine sunmaktadır.Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, çevre izinleri, çevre danışmanlık hizmeti, çevre lisansı, çevre yönetimi, çevre iç tetkik denetimi, çevre-sağlık güvenlik denetimi (HSE) ve çevre mevzuatı uygunluk çalışmaları, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili denetim konularında bilgi ve on beş yıllık deneyim sahibidir.

🌳 Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, Türkçe ve İngilizce olarak proje yönetebilmekte ve rapor hazırlayabilmektedir. Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınmış Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi sahibidir.

Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, yerel ve uluslararası şirketlere olduğu gibi, devlet kuruluşlarına da çevre izinleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzmanlarımız proje gereklerine göre mali ve teknik açılardan en uygun çözümleri üretmektedir.Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için ‘Hizmetler’ kısmına bakınız.


Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, Gayri Sıhhi Müesseseler (GSM) kapsamına giren üretim yerlerinin Çevre İzinlerini ve Açılma Ruhsatı çalışmalarını, büyük bir titizlikle yürütmekte ve çok kısa bir zamanda sonuçlandırabilmektedir.

Personelimiz çevre ve iş hukuku mevzuatlarını sürekli takip etmekte, gelişmeleri ve değişiklikleri çalıştığımız kuruluşlara en kısa zamanda aktarmakta ve bu değişikliklerle ilgili yapılması gereken çalışmaları yerine getirmektedir.Açılma Ruhsatı aşamasında, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan alınması gereken çevre izinleri kapsamında Emisyon İzin Belgesi ve Emisyon Ölçüm Raporu, Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan İşletme Ruhsatı alınması sürecinde, işletme belgesi, tesis içi ölçüm, raporlama, haritalama, başvurular, dosya takipleri ve bakanlık görevlilerinin tesis ziyaretleri aşamalarında şirketimiz müşterilerine kısa zamanda sonuç veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Yabataş Çevre Danışmanlık Firması, uluslararası enerji şirketlerine, yerel ve uluslararası endüstriyel üreticilere ve kamu kurum ve kuruluşlarına Türkiye’de ve dünyada hizmet verebilmektedir. Yabataş Çevre Danışmanlık Firması personeli, Türkiye mevzuatları yanında Dünya Bankası, Avrupa Birliği, ABD Export-Import Bank (US-EXIM), IFC ve Overseas Private Investment Corporation (OPIC) gibi uluslararası finans kuruluşlarının çevre standartlarını da yakından izlemekte ve projelerinde uygulamaktadır.

dini sohbetler sohbet elektronik sigara islami sohbetler islami sohbet muzik indir islami sohbet